úvodní strana o naší společnosti ochrana majetku a osob detektivní služby a vyšetřování kontakty
 
 
SecuredArea na Facebooku
14/03
2017
Nové termíny střeleckých kurzů
Dnes jsme vypsali pro tento rok první termíny střeleckých kurzů se zaměření... číst více
další aktuality
Elektronické zabezpečení systém, kamerové systémy, PCO...

Ochrana osob - Close ProtectionClose Protection / Bodyguarding

Přímý kontakt - Martin VorlíčekJednou z hlavních činností firmy SecuredArea je poskytování profesionální ochrany VIP osob (close protection / bodyguarding). Tento druh služby je určen pro ty klienty, kteří se již stali, nebo v budoucnu mohou stát (vzhledem ke svému postavení, finančním a jiným aktivitám) terčem útoku na své zdraví a život.

Počet ochránců a způsob ochrany se určuje individuálně na základě vyhodnocení rizik, souvisejících s konkrétním případem. Míra ohrožení chráněné osoby bude určující pro volbu prostředků a způsob ochrany. Jedná se především o ochranu "skrytou", případně ochranu "otevřenou" (tzv. demonstrativní).

Technika, taktika, výzbroj a výstroj, kterou při ochraně osob používáme a využíváme, vychází ze Standartních operačních postupů (SOP) těch nejlepších ochranných týmů světa. Funkčnost a spolehlivost těchto postupů byla prověřena při nejrůznějších zahraničních operacích, kterých jsme se účastnili.

Neradi bychom zde vytvořili falešnou domněnku, že osobní ochrana jednotlivce, nebo skupiny je schopna zajistit i při dodržování správné taktiky a všech souvisejících postupů, stoprocentní bezpečnost a zcela zabrání útoku. Osobní ochrana pouze minimalizuje riziko a tím zvyšuje možnost přežití chráněné osoby.

Poptávka - Close Protection / Bodyguarding

 
nahoru
 
Naše firma používá ke svému řízení managementu kvality metodiky dle standardu ISO 9001.
 
mapa stránek SecuredArea na Facebooku english version - under construction